Współpraca

Od 10 lat zajmujemy się kompleksową organizacją plenerowych wydarzeń z taneczną muzyką elektroniczną, pracujemy z pasją i doświadczeniem.

 

Współpraca

Współpracujemy z polskimi i zagranicznymi agencjami, centrami kultury, urzędami miast, firmami i klubami.

Na naszych imprezach panuje wyjątkowy klimat, tworzony przez popularnych djów z polski i największe legendy sceny z zagranicy, ale także przez publiczność, która na nasze wydarzenia przyjeżdza z całej polski.

Mamy ogromne doświadczenie w promocji, logistyce, technice, w doborze i sprowadzaniu artystów na dany region.

Zapraszamy do współpracy, zorganizuj z nami imprezę biletowaną lub darmową z najpopularniejszymi djami, techniką, multimediami, z zapleczem gastronomicznym, z promocją w całej polsce.

Zdobyte doświadczenie, skuteczność i renoma w branży muzycznej pozwoliła nam uzyskać konkurencyjne ceny.

 

 

Plenerowe imprezy z taneczną muzyką elektroniczną są idealną alternatywą podczas Dni Miast, stosowane co raz częściej jako sceny główne lub drugie - alternatywne.

Frekwencja i zainteresowanie jest ogromne - co za tym idzie doskonała promocja miejsca lub miejscowości w przedziale wiekowym 18-45 lat.

Z imprez klubowych w plenerze skorzystali m.in: Gorzów Wielkopolski - 760 lecie miasta - Dni Gorzowa, Barlinek, Szczecin, Poznań, Jarocin, Dobiegniew, Sieraków, Międzychód, Swarzędz.

Więcej informacji z chęcia omówimy na spotkaniu.